E diel, 14 Korrik, 2024

DETAJE TË REJA PËR IPHONIN E RI

Tashmë edhe zyrtarisht Apple. ka njoftuar se në shtator do të zbuloi iPhonin e ri. Ka pasur shumë thashëtheme se si mund të duket ky model, por burime të afërta të kompanisë kanë njoftuar disa më të sakta.

Ky iPhone do të marrë përdirësimin S, që do të jetë i pari që nga iPhone 6S. Poashtu, ky model pritet të ketë ekranin më të madh ndonjëherë nga kjo kompani, 6.5 inç.

Lexoni edhe..

Modeli i ri do të jetë edhe një panel LCD pa 6.1 inch. Modeli pritet të ketë edhe opsione të tjera në ngjyra, si gri, të bardha, blu, të kuqe dhe portokalli.

Të ngjajshme