E enjte, 23 Shtator, 2021

Lexoni edhe..

Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) në mbledhje e sotme do të vendos për çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi nga mesnata dhe do të zgjasin deri të hënën e ardhshme.

Ndryshe javën e kaluar me vendim të Komisionit Rregullator për Energjetikë (KRRE), çmimet me pakicë të dizelit dhe benzinës u shtrenjtuan për 1 denar, raporton Alsat, percjell Foldrejt.com

Të ngjajshme Artikuj