E diel, 14 Korrik, 2024

NOKIA 7 PLUS – TELEFONI MË I MIRË NË 2018

Lexoni edhe..

EISA ka shpallur Nokia 7 plus si telefonin më të mirë në 2018, në kategorinë “konsumatore”, njoftoi HMD Global, shtëpia e telefonit Nokia.

Çmimet e EISA jepen nga komisioni më i madh i pavarur në botë, i përbërë nga përfaqësuesit e 55 revistave dhe portaleve më të respektuara të specializuara, transmeton KosovaPress.

Ata vlerësuan kolektivisht modelin Nokia 7 Plus për dizajn mbresëlënës, performancë të shkëlqyer dhe aftësi mbresëlënëse të kamerave.

Produktet fituese do të prezantohen në IFA, panairin më të madh elektronik të konsumit në botë, që do të mbahet në Berlin nga 31 gushti deri më 5 shtator të këtij viti.

Pas lëvizjes në një numër sferash krahasuar me konkurrentët, Nokia 7 Plus është quajtur telefoni i mençur kryesor në kategorinë e pajisjeve mobile për përdoruesit, i cili do t’i japë atij Çmimin EISA për vitin 2018/19.

Të ngjajshme