fbpx

SHAPKAT E PLAZHIT! KËTO JANË MODELET E KËSAJ VERE

Lexoni edhe..

Këtë vit, shapkat e plazhit, përveçse komode do të jenë dhe fashion. Për të qenë gjithmonë në modë duhet t’i kombinoni me kostumet e plazhit përveç aksesorëve të tjerë. Spikatin stilit sporty-chic, unisex, glamour dhe minimal.

Kenzo për shembull fokusohet tek shapkat ultraviolet, ergonomike dhe praktike. Marc Jacobs preferon elegancën klasike me lule, që tashmë është protagoniste e stinës. Shihni fotogalerinë!

Të ngjajshme