E premte, 21 Qershor, 2024

Etiketë: IHK

Vranët dhe diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK), ka parashikuar një mot me diell dhe vranësira të pakta, kryesisht për rreth relievit malor, ...

Page 1 of 3 1 2 3