E premte, 1 Dhjetor, 2023

Etiketë: Palestine

Palestinë

Poezi nga Muhmud Dervish Për dy duart; gurin dhe temjanin. Ahmadit, harruar mes dy fluturash.   Retë ikën dhe më ...

Page 1 of 5 1 2 5