E diel, 23 Qershor, 2024

Etiketë: poezi

Palestinë

Poezi nga Muhmud Dervish Për dy duart; gurin dhe temjanin. Ahmadit, harruar mes dy fluturash.   Retë ikën dhe më ...

Page 1 of 7 1 2 7